psi.info

Vítejte na PSI.info tento blog je tu jen pro vás a my doufáme,že se vám zde bude líbit a budete se sem i vracet nadále přejeme příjemnou zábavu. Vítejte na PSI.info tento blog je tu jen pro vás a my doufáme,že se vám zde bude líbit a budete se sem i vracet nadále přejeme příjemnou zábavu. Vítejte na PSI.info tento blog je tu jen pro vás a my doufáme,že se vám zde bude líbit a budete se sem i vracet nadále přejeme příjemnou zábavu. Vítejte na PSI.info tento blog je tu jen pro vás a my doufáme,že se vám zde bude líbit a budete se sem i vracet nadále přejeme příjemnou zábavu.

Výběh

Výběh je prostor, kterým vymezujeme volný pohyb psa. Pokud umožňujete pravidelně psovi volný pohyb po celé zahradě, není výběh nutný. Výběh má větší rozměry než kotec, na který navazuje. Není zastřešený a doporučená výška oplocení je minimálně 1,80 m – 2 m. Aby se pes nepodhrabával, můžeme vnitřní obvod výběhu obložit dlažbou či betonem. Povrch by měl být přírodní, trávník nebo jemný štěrk. V části výběhu můžete připravit místo k venčení, které pokryjete pískem.

Nezapomínejte, že každý pes k životu potřebuje společnost svého pána a pravidelné vycházky, a to mu nenahradí ani sebevětší výběh. Pokud se domníváte, že pes je určený k tomu, aby byl celý den zavřený v kotci, raději si jej ani nepořizujte.